O nas

Vario Transport to przedsiębiorstwo, które zostało założone w 2002 roku w Goleniowie. Początkowo firma zajmowała się tylko przewozami spedycyjnymi. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w międzynarodowym transporcie ładunków gabarytowych, ponadgabarytowych, ciężkich i specjalnych. Firma od wielu lat świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi transportowe na terenie Polski jak i Europy.

Specjalistyczne pojazdy oraz zaangażowanie, wiedza i skuteczność doskonale zgranego zespołu ludzi to najlepsza gwarancja, że każdy powierzony nam ładunek dotrze na miejsce terminowo i bezpiecznie. W naszej branży nie ma prostych zleceń. Każde zadanie traktujemy jak wyzwanie i dokładamy wszelkich starań, aby jego realizacja spełniała oczekiwania Klienta.

Personel firmy składa się z doświadczonych i odpowiedzialnych ludzi. Pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, które pozwalają sumiennie i terminowo spełnić powierzone im zadania.

Każdy transport Państwa towarów realizowany jest bardzo nowoczesnym sprzętem samochodowym wyposażonym w całodobowy monitoring i obsługiwanym przez doświadczonych kierowców.
Dla każdego naszego kontrahenta przy stałych zleceniach jesteśmy wstanie zaproponować możliwość monitorowania pojazdu z jego towarem.

Nad stanem technicznym i pełną sprawnością naszych pojazdów czuwają nasi wykwalifikowani mechanicy a dodatkowe umowy serwisowe z autoryzowanym serwisem gwarantują nam pełną sprawność naszych pojazdów, dzięki czemu Państwa towar zawsze dojedzie w najkrótszym czasie.

Dokumenty

Oferta

Świadczymy usługi na terenie całej Europy.

Oferujemy:
– transport samochodami o ładownością do 60 ton
– transport naczepami kurtynowymi
– transport naczepami niskopodwoziowymi
– transport naczepami typu chłodnia
– wynajem naczep typu chłodnia
– transport maszyn budowlanych, drogowych, rolniczych
– transport ładunków ponadgabarytowych
– serwis pojazdów wszelkiego rodzaju

Gwarantujemy:
– ubezpieczenie przewożonego towaru
– terminowość dostaw
– możliwie najkrótszy czas realizacji
– konkurencyjne ceny

Kontakt

VARIO Sp. z o.o.
Marszewo 20, 72-100 Goleniów
woj. Zachodniopomorskie
NIP: 856-18-48-660
tel. (+48) 604 613 374
Biuro email: variotransport@wp.pl

Patryk email: patryk.variostransport@wp.pl
Zbigniew email: logistykavariotransport@wp.pl tel: (+48) 725 300 037

Jak do nas trafić?